STÁNKY

ZÁŽITKOVÉ STÁNKY

Coolcamp je ostravská zážitková cestovka, která dělá věci trochu jinak. Na stánku pro vás budou mít připravenou soutěž o jeden z jejich cool zájezdů.

Ostravská tatérka Butcher's Daughter Art & Tattoo bude mít připravené motivy, které si budete moc nechat vytetovat přímo na místě! 

Vodík má jako selektivní antioxidant protizánětlivé a regenerační účinky, které oceňují profi sportovci i chronicky nemocní lidé. U H2OPE stánku si budete moct sami vyzkoušet inhalaci vodíku!  

Stejně jako minulý rok i tento vás čeká k vydechnutí určená CHILL OUT ZONA s vodními dýmkami a limonádami. Posezení bude letos na balkonu, takže budete mít pěkný přehled o situaci na závodní ploše.

JÍDLO A PITÍ

Československé zážitkové mini bistro Vaše Prasátko je zaměřené na pomalu pečené vepřové. Je to sice krátký popis, ale věřte, že vystihuje naprosto dokonale podstatu tohoto podniku.

MAIDO je prosím pěkně japonské streetfoodové bistro sídlící v Ostravě. Přijďte poznat japonský soul food ze srdce gurmánské Ósaky.  Překvapte své chuťové buňky a objevte něco nového. 

MÁMA MELE KAFE je pojízdný stánek s kávou a domácíma dobrotama, který bývá obvykle zaparkovaný v opavském parku. Na dva dny ale změní stanoviště a bude vám dodávat kofein po celé závody!

Náš signature stánek nesmí chybět. U EATHLETE najdete hlavně vytuněné proteinové drinky a lívance s pořádnou dávkou gainz.

Úplně čerstvá nová ostravská pekárna Blaho pro vás bude mít v sobotu nachystané sladké dobroty z plundrového těsta - croissantového. A taky něco slaného, ale to se nechte překvapit. 

Kurnik Šopa se specializuje na malé, střední i velké zahraniční i tuzemské pivovary. Na závodech pro vás bude mít nachystané své speciální nealko menu. 

Streetfoodové bistro z centra Ostravy EatMeat, které vyniká hlavně svými burgery a hotdogy. Ty připravují z kvalitních lokálních surovin. Rozhodně stojí za to se za nimi stavit!         .    

V neděli budou hlavní příděl sladkostí obstarávat Žandiny domácí dortíky. Můžete se těšit na božské zážitkové chuťovky. 

PRODUKTY A VYBAVENÍ

BLOK 11 je úplně nový nejen český, ale rovnou ostravský brand zaměřující se na výrobu opasků pro weightlifting nebo crossfit. 

Nutramino je exkluzivním distributorem pro jedinečné skandinávské značky podporující sportovni a zdravý životni styl. Jejich Clean drink můžete vyzkoušet u nás v gymu!

Herbs Unlimited Jany Roubalové je nově vznikající značka přírodních tinktur, na kterých fičí sportovci z celého Česka. Na místě bude Jana míchat tinktury a poskytovat poradenství.

Náš stánek s MERCHEM nesmí chybět. Najdete v něm trička, samolepky, náramky a ponožky s různými motivy. Koupí jakéhokoliv produktu na tomto stánku podpoříte přímo nás jako pořadatele. Předem díky!

LEVRAM gym and shop je první soukromé fitko a zároveň e-shop s fitness výživou. Pro všechny výherce všech závodů nám darovali plnou tašku cen. Tímto moc děkujeme!