Blog

Zvedání těžkých věcí není raketová věda, ale nezapomínejme na jedno důležité pravidlo: čím těžší váhu zvedáš, tím více se musíš starat o své vybavení, páč se fakt hodně potíš! Návleky na kolena a na lokty jsou skvělí pomocníci k tréninku a udržení kloubů v teple, ale pokud se o ně nebudeš starat, mohou se obrátit proti tobě a ...

Strongman sport, crossfit, chůze po horách, běhání, všechno to jsou aktivity, které od tebe vyžadují optimální suplementaci, abys dosáhl svého maximálního potenciálu. Jedním z faktorů pro úspěch je správná hydratace a doplnění elektrolytů, které ti pomáhají udržovat stabilní fyzický výkon.

Strongman sport je odvětví, které klade obrovský důraz na sílu, výdrž, stabilitu a odolnost. Závodníci v těchto disciplínách čelí obrovským fyzickým výzvám, které zahrnují zvedání těžkých břemen, tahání aut, běhání s různými věcmi a další náročné úkoly. Tak proč si trochu nepomoct?

Pokud vlastníš gripové tričko, nejspíše sis ho koupil hlavně kvůli jeho protiskluzovým vlastnostem. A asi je ti teda jasné, že by se takové triko nemělo prát stejně jako ostatní hadry – tohle chce trochu speciální péče, přece jenom je to drahá položka ve tvé výbavě. Aby ti sloužilo co nejdéle, dodržuj tyto jednoduché kroky při praní.