OSTRAVA, TROJHALÍ KAROLÍNA 

30.9 - 1.10.2023STRONGMAN, DEADLIFT, HMB, IZS STRONGMAN

Kdo jsme a co chceme?

Chtěli jsme v silových závodech dělat věci trochu jinak, profesionálně, jako zážitek pro diváky i sportovce. A tak jsme si před dvěma lety rovnou pronajali Trojhalí Karolina s velice neskromnou myšlenkou, že strongman sport v Česku posuneme na úplně jinou úroveň. A podle všeho se nám to daří. 

Mrkněte na minulý ročník! 

Dalším levelem je vytvořit dvoudenní festival silových sportů, na který budou rádi jezdit závodníci i diváci z celého Česka i okolí a kde vytvoříme takovou atmosféru, že zboří Ostravu. Proto bude letos součástí DSG více závodů. Pojďme udělat z Ostravy centrum silových sportů. Buďte u toho!

HARMONOGRAM

SOBOTA 30.9.

ŽENY - U64, U73, U82, OPEN

Muži - U80, U90

Elephant Bar Deadlift

NEDĚLE 1.10

Muži - U105, OPEN

Silové závody IZS

STRONGMAN EVENT

Závody na profesionální úrovni pro všechny váhové kategorie

SOBOTA 30.9.

ELEPHANT BAR DEADLIFT EVENT

 Otevřený challenge pro všechny, kteří chtějí překonat svou maximálku

NEDĚLE 1.10.

SILOVÝ ZÁVOD IZS 

Pro policii, hasiče a záchranáře

Reference závodníků

DSG byly a jsou moje nejoblíbenější závody v ČR. Jednak místo konání je naprosto boží, další věc je, že organizačně jsem byl úplně nad míru spokojený. O závodníky bylo dobře postaráno, dostali jsme možnost rozcvičení - ideální. Mimo to i disciplíny jsou divácky zajímavé 💪

LUKÁŠ VÁŇA

Mně se ty závody líbily moc, protože měly úroveň. To zázemí i prostor byl skvělej, zajímavé disciplíny a styl závodu - takovej czech upgrade. Byl bych rád za víc takovejch závodů v tomhle stylu!

DAVID ZEM

Fajn zázemí pro závodníky, dobře zvládnutá časová organizace, dost času na rozcvičeni mezi disciplínami a féroví rozhodčí. Taky jsou na DSG fajn disciplíny, které nejsou v Česku na závodech moc k vidění, takže to není furt ta samá "nuda". Celkově dost super závody oproti jiným v Čr.

MATYÁŠ FUNIOK

Mrkněte se, jak se povedl minulý ročník