OSTRAVA, TROJHALÍ KAROLÍNA 

17.-18.5. 2025STRONGMAN, DEADLIFT, HMB, IZS STRONGMAN

Kdo jsme a co chceme?

Chtěli jsme v silových závodech dělat věci trochu jinak, profesionálně, jako zážitek pro diváky i sportovce. A tak jsme si před třema lety rovnou pronajali Trojhalí Karolina s velice neskromnou myšlenkou, že strongman sport v Česku posuneme na úplně jinou úroveň. A podle všeho se nám to daří. 

DSG je od roku 2023 dvoudenním festivalem silových sportů, na který se sjíždí závodníci z celého Česka. A chceme to posunout ještě dál! Pojďme udělat z Ostravy centrum silových sportů. Buďte u toho!

2 dny

4 eventy

100+ závodníků

1000+ fanoušků

Aftermovie DSG23

Aftermovie DSG22

Co se dělo?

STRONGMAN

Závody na profesionální úrovni pro všechny váhové kategorie. Ve dvou dnech se na hlavní stagi představilo celkem 32 závodníků v 5 disciplínách.

ELEPHANT BAR DEADLIFT

 Otevřený challenge pro všechny začátečníky i pokročilé, kteří chtějí překonat svou maximálku ve stylu The Cage. Show s neopakovatelnou atmosférou velkých závodů.

SILOVÝ ZÁVOD IZS

Doprovodný silový závod pro všechny složky IZS, která prověřuje nejen sílu, ale taky rychlost a vytrvalost - zkrátka všechny aspekty hrdinů, kterými lidé z IZS jsou.

HISTORICAL MEDIEVAL BATTLE 

Mezinárodní plnokontaktní rytířský turnaj. HMB  se řadí mezi jedny z nejtvrdších sportů. 

DOBROVOLNÍCI 

Chceš nám pomoct s organizací akce? Můžeš se k nám přidat, stačí jen napsat Báře TADY.

Jak to vypadalo?

Jak to hodnotí závodníci?

DSG byly a jsou moje nejoblíbenější závody v ČR. Jednak místo konání je naprosto boží, další věc je, že organizačně jsem byl úplně nad míru spokojený. O závodníky bylo dobře postaráno, dostali jsme možnost rozcvičení - ideální. Mimo to i disciplíny jsou divácky zajímavé 💪

LUKÁŠ VÁŇA

Mně se ty závody líbily moc, protože měly úroveň. To zázemí i prostor byl skvělej, zajímavé disciplíny a styl závodu - takovej czech upgrade. Byl bych rád za víc takovejch závodů v tomhle stylu!

DAVID ZEM

Fajn zázemí pro závodníky, dobře zvládnutá časová organizace, dost času na rozcvičeni mezi disciplínami a féroví rozhodčí. Taky jsou na DSG fajn disciplíny, které nejsou v Česku na závodech moc k vidění, takže to není furt ta samá "nuda". Celkově dost super závody oproti jiným v ČR.

MATYÁŠ FUNIOK

Mrkněte se, jak vypadal ročník 2022